تبلیغات
پرسمان احکام - آیا دیدن فیلم هایی که آموزش جنسی می دهند جایز است!؟قُل لِّلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ ، به مؤمنان بگو: چشم‌های خود را از نگاه به نامحرم فرو گیرند


آیا دیدن فیلم هایی که آموزش جنسی می دهند جایز است!؟

 چند وقتی است که بین مردم رایج شده است که بیشترمشکلات مردمی که ازهم طلاق می گیرن به دلیل عدم آگاهی از مسایل جنسی می باشد و به این دلیل به دیدن فیلم های مبتذل روی آوردن تا مشکلات جنسی خود را حل بکنند. 

آیا این روش که مردم برای خود تجویز کرده اند و می گویند که زن ومرد چون محرم هستند می توانند فیلم آموزش جنسی ببیند و راه درمان می باشد جایز است و بین مردم شایع شده است.آیا درست است!؟

دیدن فیلم جسنی حرام می باشد واین حکم به طورکلی برای همه مردم بیان شده است وهمسران جدای ازاین حکم نیستند.

وهیچ کس حتی یعضی دکتران عزیز نمی توانند نسخه دیدن فیلم های آموزش جنسی به مردم بدهند.

تماشای صحنه‏های مبتذل، ذهن و اندیشه انسان را تسخیر می‏كند و آدمی به طور ناخودآگاه این گونه صحنه‏ها را همیشه و همه جا پیش روی خود مجسم خواهد كرد. فردی كه خود را به دیدن این گونه تصویرها، عادت داده است، به كار و فعالیت سازنده اقتصادی بی‏رغبت می‏شود. به همین دلیل هرگاه بخواهد فكر خود را روی مسأله‏ای مهم و حساس متمركز كند، به یاد آوردن آن صحنه مبتذل، توان تمركز را از او می‏گیرد.

چنین فردی در برخورد با انسان‏ها به جای آن كه به انسانیت آنان توجه كند به جنسیت آنان - آن هم به گونه‏ای كه در تصویر دیده است - توجه می‏كند. این رفتار افزون بر سلب كردن آرامش فرد، او را از پیشرفت باز می‏دارد.

روش های بسیارزیادی وجود دارد که می توان مسایل جنسی را برطرف کرد ودیدن اینگونه فیلم ها راه حل مناسبی نیست که ازآن جمله حرام هم  می باشدومشکلات زیاد تر می کند

نگاه کردن به فیلم هایی که روش های جنسی آموزش می دهند        جایز است (اشتباه رایج)


همه مراجع:نگاه به این نوع فیلم ها که به طور معمول بانگاه شهوت برانگیز همراه است


                                                                               جایز نیست (درست)

جامع الاحکام،ج2،س 1329

[1]. نور، 30

طبقه بندی: احکام نکاح و زناشویی، 
برچسب ها: سکس، جنسی، آموزش،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1391/01/8 توسط : درست بدانید